Wybory Samorządu Studenckiego KPSW

Wybory Samorządu Studenckiego KPSW

Samorząd Studencki KPSW w Jeleniej Górze ogłasza wybory na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego! Wybory odbędą się 23-24 października.

Przedstawiamy kandydatów na funkcję Przewodniczącego Samorządu Studenckiego. Kandydatury przedstawione zostały według kolejności zgłoszeń.
Wyniki wyborów poznamy 25 października.

Nr 1 na liście wyborczej Agnieszka Wieczysty (Pełniąca Obowiązki Przewodniczącego):

Jestem studentką III roku pielęgniarstwa. Z samorządem studenckim związałam się odkąd tylko przyszłam na Naszą uczelnię. Na samym początku jako działacz, następnie p.o. Sekretarza, potem jako Zastępca Przewodniczącego.

Obecnie pełnię Obowiązki Przewodniczącego, do czasu wyborów. Od dwóch lat aktywnie biorę udział w życiu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, promując ją i starając się, aby Wam - Studentom było u nas jak najlepiej. W przeciągu tych lat udało nam się pokazać Naszą uczelnię na arenie całej Polski, reprezentując ją na rozmaitych wyjazdach, organizowaliśmy wiele wydarzeń studenckich m.in. Otrzęsiny Karkonoskiej, Karkonoski Dzień Kobiet, różnego rodzaju Turnieje Charytatywne, a także wiele innych wydarzeń. Jako największym projektem mogę się pochwalić organizacją wyborów MISS KARKONOSKIEJ.

Oto moje plany względem najbliższego roku akademickiego:

WYDARZENIA: w tym roku pragnę zorganizować Otrzęsiny, Studenckie Halloween, Studenckie Mikołajki, Spotkanie Noworoczne, Karkonoskie Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanocnego Zajączka, Wybory Miss, a także kilka innych.
INICJATYWY STUDENTÓW: chcę wspierać wszelkie pomysły i inicjatywy studentów, a także aktywnie w nich uczestniczyć
WYJAZDY: chciałabym w dalszym ciągu reprezentować Naszą Uczelnię na ogólnopolskich konferencjach, pragnę również organizować różnego rodzaju wyjazdy prostudenckie
PROMOCJA: mam zamiar, aby Samorząd Studencki aktywnie uczestniczył we wszelkich akcjach promocyjnych Naszej Uczelni
POMOC MATERIALNA: jest niezbędna! Dlatego moim celem jest unormowanie systemu przyznawania stypendiów, stworzenie jasnego regulaminu, a także punktacji na podstawie której będą przyznawane stypendia
AKADEMIK: żyje w nim bardzo duża część studentów, chcę aby mieli się do kogo zwrócić ze swoimi problemami, jako studentka w nim mieszkająca wiem, że brakuje takiej osoby. Życie w akademiku nie może być nudne, dlatego będę systematycznie organizować imprezy, w miejscu do tego przeznaczonym - w sali dyskotekowej, która stoi i czeka!
DOSTĘPNOŚĆ: dostępność Samorządu Studenckiego. Chce, aby studenci mogli zwrócić się do mnie z każdym problemem, abyśmy wspólnie mogli je rozwiązać m.in. poprzez wprowadzenie dyżurów samorządu.

Nr 2 na liście wyborczej: Tomasz Zabłocki

Cześć! Jestem studentem III roku fizjoterapii. Mam wiele zainteresowań, między innymi motoryzacja, sport oraz muzyka. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz spędzać czas ze znajomymi.
Co można by zmienić na Naszej Uczelni? Np:
Utworzyć komisję stypendialną której nie ma.
Chciałbym godnie reprezentować Naszą Uczelnie.
Uważam,że jestem godną zaufania osobą, sumienną, punktualną oraz szczerą.
Jeżeli chcesz głosuj na mnie!

Nr 3 na liście wyborczej: Natalia Lipka

Filologia germańska 3 rok
Jestem systematyczną, kreatywną, odpowiedzialną oraz konsekwentną osobą. Doskonale potrafię kierować zespołem, nawiązywać współpracę z innymi dzięki dwuletniej kadencjii w Młodzieżowej Radzie Miasta Jeleniej Góry.
Chętnie angażuję się w organizację jak i czynnie uczestniczę w wydarzeniach kulturowych. Moja kandydatura poprzedzona jest chęcią czynnego udziału w życiu uczelni, nieograniczonego tylko i
wyłącznie do zdobywania wiedzy.

Szczegółów i informacji o wyborach szukajcie na profilu FB Samorządu >>>