Studia za granicą są na wyciągniecie ręki

Studia za granicą są na wyciągniecie ręki

W dniu dzisiejszym – 16.03.2016 odbyło się spotkanie ze studentami Pedagogiki, na którym studenci poznali możliwości wyjazdów zagranicznych na studia oraz praktyki jakie oferuje Program Erasmus +.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Panią mgr Kamilę Biniek - Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ .

Gośćmi spotkania były studentki, które przedstawiały swoje doświadczenia wynikające z uczestnictwa w programie wymian międzynarodowych i  zagranicznych praktyk studenckich.

 Pani Paulina Krych, absolwentka kierunku Edukacji Techniczno-Informatycznej, podzieliła się ze słuchaczami swoją wiedzą w aspekcie sposobu szukania praktyk oraz opowiadała o przebiegu praktyki  w Laboratorium Technicznym w Niemczech - DLR_School_Lab TU Dresden.

Kolejna prelegentka, Pani Katarzyna Petyniak, Studentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. opowiadała o swoich doświadczeniach związanych z realizowaniem studiów zagranicznych w Libercu. Prezentowała zdjęcia z wyjazdu i mówiła o różnych dodatkowych możliwościach dla studentów Programu Erasmus+. 

Choć profil działalności i studiów za granicą obu Studentek różnił się, w jednym niezaprzeczalnie są zgodne - Program Erasmus+ jest dostępny dla każdego i otwiera mnóstwo furtek do Drzwi Kariery zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Nie czekajcie ze zgłoszeniami!
Termin składania wniosków: 17 marca 2016

Wszystkich informacji udziela Pani mgr Kamila Biniek

WP_20160316_12_31_18_Pro
IMG_5670
IMG_5677
Obraz1
Obraz2
Obraz3
Obraz4
WP_20160316_001
instagram
instagram
instagram