Rekrutacja na ETI otwarta

Rekrutacja na ETI otwarta

Rusza nabór kandydatów na studia na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna!

Jeżeli posiadasz świadectwo maturalne, a z różnych powodów nie podjąłeś jeszcze studiów, albo wybrany kierunek rozczarował Cię po pierwszym semestrze, nadarza się niepowtarzalna okazja aby podjąć studia inżynierskie na kierunku ETI. Studia te rozpoczynają się od I semestru już w lutym 2017 roku i potrwają przez 7 semestrów (3,5 letnie studia inżynierskie).

Studia w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w trybie stacjonarnym, są studiami bezpłatnymirekrutacja >>>

Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę przez internet już teraz tutaj >>>

ETI to kierunek dla osób zainteresowanych zdobyciem wszechstronnej wiedzy z zakresu informatyki, podstaw inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, eksploatacji i diagnostyki urządzeń mechanicznych i elektrotechnicznych.

Więcej szczegółów na temat kierunku możesz znaleźć  tutaj >>>

Ponad połowę łącznej liczby godzin programu kształcenia stanowią zajęcia praktyczne, takie jak laboratoria, projekty i seminaria, podczas których nieodłącznym elementem jest technika komputerowa.

Porównaj i sprawdź jak wygląda program kształcenia na kierunku ETI tutaj >>>

Rynek pracy czeka na inżynierów, zwłaszcza informatyków.  Wielu absolwentów kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna, podczas praktyk zawodowych, znalazło swojego przyszłego pracodawce, lub podjęło się prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zobacz historie kilku absolwentów tutaj >>>

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat kierunku Edukacja Techniczno-informatyczna, zadzwoń do dziekanatu lub napisz emaila.

tel. 75 645 33 32 (dziekanat Wydziału Przyrodniczo-Technicznego czynny od Poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-14.00)

email: dziekanatwpt@kpswjg.pl

Rekrutacja na kierunek Edukacja Techniczno - Informatyczna potrwa do 15 lutego 2017 roku!

Nie czekaj i złóż dokumenty już teraz. Zobacz jakie to proste tutaj >>>

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia na ETI, skorzystaj również z oferty wykładów otwartych tutaj >>>