Majowe wizyty wykładowców Erasmus+ w KPSW

Majowe wizyty wykładowców Erasmus+ w KPSW

W maju tego roku gościliśmy kolejnych wykładowców w ramach programu Erasmus z Łotwy i Turcji.

Od 6 do 10 maja z wizytą dydaktyczno-szkoleniową przyjechały panie Irēna Kuņicka oraz Svetlana Stalidzāne z Dougavpils University z Łotwy. Podczas pobytu zrealizowały zajęcia ze studentami fizjoterapii, odwiedziły centrum symulacji medycznej oraz Uzdrowisko gdzie przyjął ich dr Dariusz Milko.

W tygodniu od 13 do 17 maja nasza uczelnia przyjęła dwóch innych wykładowców z tego samego uniwersytetu z wydziału muzyki. Panowie Gļebs Beļajevs i Ēvalds Daugulis przeprowadzili wykład dla studentów pedagogiki we wtorek 14 maja. Pan Gļebs Beļajevs dał również koncert w Pałacu Pakoszów tego samego dnia o godzinie 18:00.

W tym samym tygodniu gościem Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych była dr Selma Kara, wykładowczyni Uniwersytetu Anadolu w Turcji. Dr Selma Kara jest specjalistą w zakresie metodyki nauczania małych dzieci "Young Learners". Swoje wykłady na temat nauczania dzieci metodą "Storytelling" przeprowadziła 14 maja o godzinie 13:00 w Centrum Informacji Naukowej Biblioteki KPSW oraz 15 maja o godzinie 10:30 w sali nr 10 WNHiS. 

Wszystkim osobom zaangażowanym w przyjęcie wykładowców serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się panom Kacprowi Kaniewskiemu i Marcinowi Kwiatkowskiemu z Centrum Symulacji Medycznej, którzy już po raz kolejny z cierpliwością i rzetelnością opowiadali gościom z zagranicy o metodach pracy w Centrum.

kamila.biniek@kpswjg.pl

1
2
3
4
5
7
8
9
10
instagram
instagram
instagram