Komunikacja warunkuje sukces!

Komunikacja warunkuje sukces!

Jedyne takie spotkanie na Dolnym Śląsku! Pułkownik Andrzej Żarkowski w KPSW – 03.12.2019 r.

To pierwsze takie spotkanie, na którym goście będą mogli pochylić się nad najważniejszymi kwestiami XXI wieku: jak zrozumieć różnice między kulturami, jak nie popełniać błędów w komunikacji międzykulturowej i jak negatywnie wpływają na nią powszechne dziś stereotypy i uprzedzenia.

Na te oraz inne kluczowe pytania, pozwalające zrozumieć różnice międzykulturowe w środowisku dyplomatycznym i biznesowym, odpowiedzi udzieli płk Andrzej Żarkowski – zastępca Attaché Obrony, Wojskowego, Morskiego i Lotniczego przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Rijadzie, Arabia Saudyjska, oraz zastępca Attaché Obrony przy Ambasadzie RP w Kuwejcie.

W trakcie spotkania odbędą się również bardzo ciekawe, praktyczne pokazy efektywnych sposobów komunikacji i współpracy z partnerami pochodzącymi z odmiennych obszarów kulturowych.

Spotkanie odbędzie się w Auli Rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze – o godz. 10:00. Studenci oraz uczniowie pobliskich szkół będą mogli poznać tajniki komunikacji międzykulturowej, które na zawsze zmienią sposób, w jaki postrzegają świat.

Osoba do kontaktu z mediami:
Daniel Hudoń (student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w KPSW)
Tel. 603 463 589
dwhudon@gmail.com

instagram
instagram
instagram